PANdamusic na Facebook

© 2011 PANdamusic

PANdamusic - Oferta Koncerty
Nasza Oferta - Zorganizuj koncert...

Chcielibyśmy zaprezentować nasze muzyczne projekty koncertowe. Różnią się one miedzy sobą zarówno formą muzyczną jak i kosztami.

Koncert „TAM TAM” – Pełnowymiarowy koncert z materiałem premierowym z płyty „TAM TAM”. Koncert „TAM TAM” to energia muzyki i fantastyczna zabawa. Jest to najpopularniejsza forma koncertowa. Materiał koncertowy przygotowywany jest pod kątem grupy odbiorców, co gwarantuje zadowolenie słuchaczy niezależnie od wieku. Polecany na plenery, duże sale, mniejsze sale koncertowe, kluby. Czas trwania to ok. 90 min.

Koncert „PANdamusic Akustycznie” – Kompilacja utworów z działalności zespołu granych w konwencji unplugged. Koncert akustycznie to: czterech muzyków i wiele instrumentów. Koncert typowy dla publiczności gustującej w spokojniejszej muzyce. Tego typu forma świetnie sprawdza się w małych salach, kościołach, kawiarniach oraz na eventach. Czas trwania to ok. 60 minut (do uzgodnienia).

Koncert „Nowe Życie” czyli kolędy znane i mniej znane – To oprawa muzyczna świątecznych spotkań, zawierająca kolędy tradycyjne i piosenki świąteczne w ciekawych aranżacjach zespołu. W zależności od Państwa oczekiwań koncert kolędowy może być zagrany w pełnym składzie lub akustycznie. Czas trwania dostosowany do oczekiwań organizatora.

Spotkanie z duetem muzycznym – Spotkanie dwojga artystów (Reni Barańskiej i Marcina „Bystrego” Bystrzyckiego) i muzyki zespołu. Spotkanie to także motywator do wysiłku i pracy w walce o swoje pasje i talenty. Muzycy pokrótce opowiadają o swoim odkrywaniu ścieżki muzycznej, grają, śpiewają, rozmawiają i angażują publiczność. Spotkanie może mieć charakter warsztatowy. Czas trwania to ok. 60 min.

Warsztaty muzyczne z PANdamusic – Zespół prowadzi warsztaty muzyczne w różnym zakresie tematów (wokal, instrumenty, organizacja koncertów). Szczegóły formy i realizacji warsztatów ustalane są indywidualnie z organizatorem.

Ceny z każdym z organizatorów negocjowane są indywidualnie. Preferowana forma rozliczenia to umowa o dzieło wraz z rachunkiem i wcześniejszą "umową koncertową" obejmującą szczegóły rozliczenia. W przypadku dużych odległości wymagany jest nocleg i wyżywienie dla zespołu.

Zapraszamy do skontaktowania się z namiw celu ustalenia szczegółów i konkretnej wyceny.

Organizacja koncertów: Anna Bryła
Email: pandakoncerty@gmail.com
Telefon: 501 654 360

Kontakt z zespołem: Marcin Gumieniak
Email: pandamusic.info@gmail.com
Telefon: 508 252 592

Oferta do pobrania...