PANdamusic na Facebook

© 2011 PANdamusic

PANdamusic - Droga krzyżowa
Nasza Oferta - Droga krzyżowa.

Pasja w dźwiękach

"Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie"
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z zespołem PANdamusic

Zapraszamy do udziału w muzycznym projekcie zatytułowanym "Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie" czyli nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzone przez nasz zespół.

Chcemy aby to wydarzenie zmieniało serca, dawało nadzieję i pokazywało siłę miłości, której nie przemogła nawet śmierć Chrystusa na krzyżu.

Nabożeństwo "Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie" obejmuje szesnaście utworów muzycznych, autorstwa zespołu, ściśle powiązanych z tekstami rozważań do każdej stacji, których autorem jest ksiądz Adam Bab. Całość jest bardzo zróżnicowana muzycznie. W utworach usłyszeć można lekkie, akustyczne brzmienia, jak i wyraźniejsze gitarowe riffy. Jednak to ciepły i charakterystyczny alt wokalistki PANdamusic jest sercem i znakiem rozpoznawczym nabożeństwa Drogi Krzyżowej przygotowanego przez nasz zespół.

Naszym głównym celem jest to, by jak najlepiej oddać klimat drogi, przybliżyć Jezusa Chrystusa, poruszyć i serca oraz dać nadzieję jaka płynie z męki naszego Zbawiciela na krzyżu. Jako zespół PANdamusic gramy ze sobą od lutego 2011 roku, ale projekt muzycznego nabożeństwa Drogi Krzyżowej powstał kilka lat wcześniej i ewoluował, by osiągnąć obecną formę, w której zdecydowanie bardziej słychać dźwięki z pogranicza jazzu i soulu. Dodatkowym elementem, który ułatwia medytację treści płynących z rozważań i naszych utworów są multimedialne obrazy.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej "Przez swój krzyż Pan dał nam zbawienie" trwa około 90 minut.

Skład zespołu:
Renia Barańska – wokal,
Marcin Bystrzycki – gitary,programowanie,
Łukasz Czarnomski – gitary,
Sebastian Piech – piano,
Łukasz Puła – bas,
Marcin Kojder – instrumenty perkusyjne,
Marcin Gumieniak – obsługa multimediów.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów i konkretnej wyceny.

Oferta do pobrania...