PANdamusic na Facebook

© 2011 PANdamusic

PANdamusic - Bio
PANdamusic
BIOGRAFIA

Inspiracją do powstania zespołu był Psalm 29, w którym Boskie dźwięki unoszą się ponad ziemią niosąc przesłanie Miłości. Psalm zakończony jest słowami „Pan da siłę swojemu ludowi”. Im Pan dał również muzykę by mogli nieść to samo przesłanie - stąd ta sympatyczna nazwa. W lutym 2011 roku Renia Barańska skrzyknęła sześciu utalentowanych chłopaków: dwóch Marcinów, dwóch Łukaszów, Rafała i Maćka, by wspólnie stworzyć Band. Już w pierwszym roku swojej działalności zagrali kilkanaście koncertów, co zmotywowało ich do nagrania debiutanckiej płyty „TAM TAM”. W roli producenta i realizatora pracę przy płycie wspomagali najlepsi z branży Paweł Zarecki (Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, TGD, Natalia Niemen) i Sławek Gładyszewski (Natalia Kukulska, Anita Lipnika & John Porter, Voo Voo, Monika Brodka). Premiera płyty odbędzie się w pierwszym kwartale 2013 roku. Zespół PANdamusic to profesjonalni, utalentowani muzycy tworzący nieprzeciętne brzmienia, energiczne piosenki z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik muzycznych i technicznych. Wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu „Maranatha” i wyjechali z niego z nagrodą główną oraz nagrodą publiczności. Zostali zauważeni i zaproszeni do koncertu Debiuty Chrześcijańskie Granie 2012.

MISJA

Wszystkie teksty piosenek, kompozycje i aranże są autorstwa zespołu. Jest to sposób na to, by wyraźniej i głośniej powiedzieć co jest najważniejsze i o co warto walczyć. Poprzez swoje utwory chcą mówić o Miłości, odkrywaniu jej, dążeniu do niej, poświęcaniu się dla niej. Jak mówi jedna z ich piosenek „Miłość wystarczy”. Oni w to wierzą i chcą o tym przekonywać swoich słuchaczy. Każdy koncert traktują jako nowe wyzwanie, zgodnie ze słowami: „jeśli skaczesz, skacz jak najwyżej się da, jeśli śpiewasz, śpiewaj i graj jak najlepiej”. Takie podejście gwarantuje wysoki poziom muzyczny i wyjątkową atmosferę koncertów.

O FONII

Muzyka, którą tworzy zespół to brzmienia z pogranicza soulu, funku i popu. Chociaż: „To co gramy często zaskakuje nas samych!”. Muzykę PANdamusic wyróżnia barwa głosu Reni oraz znakomici instrumentaliści, tworzący oryginalne brzmienia. PANdamusic wypracowuje swój niepowtarzalny styl muzyczny czerpiąc inspirację z muzyki całego świata.